Objevte savé jádro PADs

Jedno savé jádro PADs vsákne až 250ml tekutiny.
Nevěříte?
Pojďte se podívat!

 

Na začátku stála myšlenka na savé jádro, které bude extra tenké, aby v plene nedělalo velký zadeček a zároveň dostatečně savé, abychom nesnižovali komfort maminek ani dětí. Tomu předcházela doba, kdy jsme zkoušli kombinovat materiály i postupy výroby, testovali jsme jádra různých značek a nakonec jsme spojili všechny výhody v jedno - a vzniklo savé jádro s označením PADs.

Jeho obrovská výhoda spočívá v desítkách malých polštářků, díky kterým je jádro poddajnější, lépe se přizpůsobí tvaru zadečku a pohyburovnoměrně vstřebává tekutinu, je stejně savé, jako klasická savá jádra a zároveň mnohem tenčí. Z jedné strany je opatřeno fleecovou vrstvou - tu si chválí hlavně maminky, které dávají savá jádra přímo k pokožce miminka (svrchní kalhotky, kalhotkové pleny). Vrstvu, kterou by jinak nahrazovala další separační plena z fleecu a zajišťovala miminku pocit sucha v plence, jsme zakomponovali do jednoho kusu. Tím pádem odpadá starost se separační vložkou. Nemusíte na ni myslet, nemusíte ji do plenky extra dávat, protože ji máte v ruce spolu se savým jádrem. Díky prošití na desítky malých polštářků nemá tendenci se po vyprání kroutit a drží perfektně tvar.

Výroba savého jádra PADs je složitější, než výroba klasické vkládčky. Trvá déle, protože je prošito ručně.Poříit k výrobě již hotový "polotovar" a ten jen obšít zkrátka není možné. Proto i cena vkládaček PADs je vyšší, než je tomu běžné u klasických savých jader, které znáte - výhody jsou ale nesrovnatelně vyšší.

Savé jádro PADs je (stejně jako většina vkládaček na trhu) šité ze 4 vrstev bambusového froté a navíc doplněné o 1 fleecovou vrstvu. To znamená, že i když je tenké, v žádném případě není ochuzené o materiál.

Podívejte se!

Srovnání tloušťky klasického savého jáda a savého jádra Pads. V obou případech použity 4 vrstvy bambusového froté a 1 vrstva fleecu
cdwsre

 

Řez savým jádrem PADs. Na obrázku je vidět, jak se jádro ztenčí v místě prošití, přitom 5 vrstev materiálu stále zůstává na svém místě
cwa

 

Prošití je chytře vedeno tak, aby se jádro PADs přizpůsobilo pohybu miminka v plence
vdssdefwsvgsd

 

 Sada šesti savých jader PADs byla také součástí testovacího balíčku, který po dobu několika měsíců obíhal různé kouty České republiky. Spolu s plenkami z Tencelu prošlo rukama celkem 30 maminkám a jejich dětem a ti všichni pečlivě testovali jejich kvalitu a použití při každodenním přebalování.

Chcete svému miminku také dopřát menší zadeček v plence? Vyzkoušejte ZDE!

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení