Objevte savé jádro PADs

Jedno savé jádro PADs vsákne až 250ml tekutiny.
Nevěříte?
Pojďte se podívat!

 

Na začátku stála myšlenka na savé jádro, které bude extra tenké, aby v plene nedělalo velký zadeček a zároveň dostatečně savé, abychom nesnižovali komfort maminek ani dětí. Tomu předcházela doba, kdy jsme zkoušli kombinovat materiály i postupy výroby, testovali jsme jádra různých značek a nakonec jsme spojili všechny výhody v jedno - a vzniklo savé jádro s označením PADs.

Jeho obrovská výhoda spočívá v desítkách malých polštářků, díky kterým je jádro poddajnější, lépe se přizpůsobí tvaru zadečku a pohyburovnoměrně vstřebává tekutinu, je stejně savé, jako klasická savá jádra a zároveň mnohem tenčí. Z jedné strany je opatřeno fleecovou vrstvou - tu si chválí hlavně maminky, které dávají savá jádra přímo k pokožce miminka (svrchní kalhotky, kalhotkové pleny). Vrstvu, kterou by jinak nahrazovala další separační plena z fleecu a zajišťovala miminku pocit sucha v plence, jsme zakomponovali do jednoho kusu. Tím pádem odpadá starost se separační vložkou. Nemusíte na ni myslet, nemusíte ji do plenky extra dávat, protože ji máte v ruce spolu se savým jádrem. Díky prošití na desítky malých polštářků nemá tendenci se po vyprání kroutit a drží perfektně tvar.

Výroba savého jádra PADs je složitější, než výroba klasické vkládčky. Trvá déle, protože je prošito ručně.Poříit k výrobě již hotový "polotovar" a ten jen obšít zkrátka není možné. Proto i cena vkládaček PADs je vyšší, než je tomu běžné u klasických savých jader, které znáte - výhody jsou ale nesrovnatelně vyšší.

Savé jádro PADs je (stejně jako většina vkládaček na trhu) šité ze 4 vrstev bambusového froté a navíc doplněné o 1 fleecovou vrstvu. To znamená, že i když je tenké, v žádném případě není ochuzené o materiál.

Podívejte se!

Srovnání tloušťky klasického savého jáda a savého jádra Pads. V obou případech použity 4 vrstvy bambusového froté a 1 vrstva fleecu
cdwsre

 

Řez savým jádrem PADs. Na obrázku je vidět, jak se jádro ztenčí v místě prošití, přitom 5 vrstev materiálu stále zůstává na svém místě
cwa

 

Prošití je chytře vedeno tak, aby se jádro PADs přizpůsobilo pohybu miminka v plence
vdssdefwsvgsd

 

 Sada šesti savých jader PADs byla také součástí testovacího balíčku, který po dobu několika měsíců obíhal různé kouty České republiky. Spolu s plenkami z Tencelu prošlo rukama celkem 30 maminkám a jejich dětem a ti všichni pečlivě testovali jejich kvalitu a použití při každodenním přebalování.

Chcete svému miminku také dopřát menší zadeček v plence? Vyzkoušejte ZDE!