Plenka vše v jednom (AIO). Proč si ji zamilovat?

PROČ SI ZAMILOVAT PLENKY VŠE V JEDNOM SE SILTEXEM?

"Látkové pleny vše v jednom (také jako AIO, all in one) mají za úkol co nejvíce usnadnit mamince přebalování miminka. Jako maminka dobře vím, že při péči o miminko občas opravdu nebývá času nazbyt :). Proto jsem novou kolekci plenek navrhla tak, aby plenky:

 - byly jednoduché na manipulaci

- žádná kompletace, vycpávání, ani nacvakávání komponentů, 

- dobře se praly,

- nezabíraly mnoho místa na sušáku,

- byly spolehlivé a zdravotně nezávadné,

- dobře padly každému miminku,

- vypadaly i po náročném praní jako nové

- a měly dlouhou životnost.

Myslím, že mohu s radostí říci, že po dlouhé cestě testování, desítkách prototypů a úprav střihů a stovkách hodin dumání, se mi povedlo do jedné plenky vložit všechny výhody, které od látkové plenky čekáme a nyní Vám hrdě představit opravdový skvost mezi látkovými plenkami." 

Najdete u nás novorozenecké i jednovelikostní AIO

Porovnání novorozenecké a jednovelikostní AIO

 

dsc_0281_optimized

 

Látkové pleny vše v jednom (také jako AIO, all in one) mají za úkol co nejvíce usnadnit mamince přebalování miminka. Jako maminka dobře vím, že při péči o miminko občas opravdu nebývá času nazbyt a každá chvilka pro sebe se počítá :). Proto jsem novou kolekci plenek navrhla tak, aby plenky byly jednoduché na manipulaci - to znamená nejlépe žádná kompletace, žádné vycpávání, ani žádné nacvakávání komponentů. Dobře se praly, nezabíraly mnoho místa na sušáku a zároveň byly spolehlivé, zdravé, dobře padly každému miminku a dlouho vydržely. Myslím, že mohu s radostí říci, že po dlouhé cestě testování, desítkách prototypů a úprav střihů a stovkách hodin dumání, se mi povedlo do jedné plenky vložit všechny výhody, které od látkové plenky čekáme a nyní Vám hrdě představit opravdový skvost mezi látkovými plenkami.