Milí zákazníci, do 31.8. bude pozastaveno odesílání balíčků. Děkujeme za pochopení :)

SILTEX Denní látkové vložky s ionty stříbra

siltex logo

"SILTEX se nám i ostatním maminkám výborně osvědčil na dětských plenkách a rádi využíváme všechny jeho skvělé vlastností naplno. Maminky milují snadnou údržbu, rychlé schnutí a bezstarostné zacházení... A  všechny milujeme ten pocit, když víme, že je plenká hebká, hygienická a miminku pohodlná. Proč bychom neměly myslet i na sebe a nedopřát si stejné pohodlí a výhody i v látkových vložkách?"

Siltex je speciální textilie utkaná z polypropylenu, která má přímo ve vláknech vetkaný materiál na bázi iontů stříbra. Příznivé účinky stříbra byly známy již ve starém Řecku a stříbro v textiliích je hojně využíváno i dnes. Najdeme jej třeba v kvalitním funkčním oblečení, kde skvěle odvádí pot od pokožky, zabraňuje vzniku zápachu a množení bakterií a udržuje příjemnou teplotu těla. Navíc jde o látku, která je lehká, tenká, rychle schne, je odolná vůči skvrnám, nezpůsobuje alergie a na dotek je krásně hebká a zůstává hebká i po mnoha cyklech praní.

Textilie s příměsí stříbra se používají také na potahy na matrace - v tomto případě uvítáme hlavně zabránění množení bakterií, prodyšnost, efektivní odvod potu a nezapařování.

My jsme se rozhodli jej použít na látkové vložky. Asi ztěží byste našli jiný materiál, který se může pyšnit tolika výhodami, jako právě Siltex.

Na vložky používáme Siltex v kombinaci se 100% bavlnou - z jedné strany má látka bavlnu, z druhé strany Siltex. Tím získáme látku 2v1 s dokonalými vlastnostmi - Siltex se dotýká pokožky a ta má možnost využít všechny výhody stříbrných iontů naplno. Bavlna z povrchu vložky zase vycucává vlhkost pryč od pokožky směrem dovnitř, což vytváří pocit sucha (vrstvu stay dry). Příze použité na námi zvolený materiál mají atest pro děti do 3 let.

SILTEX_OBR

siltexAG

Denní vložky jsou vhodné na začátek a konec menstruace, pro slabé krvácení, nebo jako pojistka k menstruačnímu kalíšku. Vhodné i na denní nošení mimo menstruaci. Vložka nepropustí tekutinu, ale zároveň umožňuje pokožce dýchat, takže nedochází k nepříjemnému zapařování. Vložku lze ideálně přizpůsobit tvaru kalhotek pomocí dvou patentků. Podélné prošití umožňuje vložce kopírovat tvar Vašeho těla a při použití drží na svém místě.

Měkké, hebké, příjemné na dotek - to jsou naše látkové denní vložky s povrchem SILTEX s ionty stříbra vetkaném přímo do vláken materiálu, které najdete pouze u nás!

Proč stojí za to vyzkoušet vložky se SILTEXem?

+ stříbro působí antibakteriálně, brání růstu mikroorganismů a plísní na povrchu vložky

+ antialergenní materiál v plenkové kvalitě tkaný v České republice

+ efektivní absorbování tekutiny do jádra směrem od pokožky

+ hebký materiál příjemný na dotek

+ extrémně rychlé schnutí

+ nezpůsobuje pocit vlhka při používání

+ ani při častém praní nehrubne a vlákna se nezanášejí

+ udržuje ideální mikroklima na pokožce

+ materiál odolný vůči skvrnám a pachům

+ výsledná vložka je tenká a diskrétní

 

...a TADY si můžete vybrat tu svoji!

bjkl

stop bakteriím