Zimní capáčky z merino vlny, už je znáte?

Zimní capáčky z merino vlny, už je znáte?

Jak říkal již Švejk – „To chce klid a nohy v teple!“. U dětských nožiček platí toto moudro dvojnásob. Nejen že je uchráníte před nachlazením, ale děti budou spokojené. A jak známo spokojené dítě, spokojení rodiče. Není v tom lepšího pomocníka než našich zimních capáčků s merino vlnou.

Pojďme si zázrak jménem merino vlna představit. Jedná se o přírodní obnovitelný materiál s výbornými vlastnostmi. Ovčí vlna merino pochází z horských ovcí původně žijících ve Španělsku. Odtud se postupně rozšířily do celého světa. Rouno se výborně přizpůsobilo náročným klimatickým podmínkám chladnějšího a vlhkého prostředí. Právě proto nyní splňuje nejvyšší nároky na funkčnost. Merino vlna je hedvábně jemná, má vysokou schopnost izolace a je velice prodyšná.  Výrobky z ovčí vlny obsahují množství lanolínu – vlnotuku. Funguje jako ochrana před znečištěním bakteriemi a jinými mikroorganismy, označuje se také jako samočisticí efekt vlny.

Dětské capáčky s merino vlnou zajistí vašemu dítěti nejen pocit tepla, ale zároveň se mu nožička v botičce nebude potit. Přírodní duté vlákno merina perfektně izoluje. Kombinace jedinečných vlastností jako je kadeřavost, jemnost a jedinečná struktura vlákna zajistí efektivní termoregulační vlastnosti. Je to takový přírodní termostat. Merino vlna udrží stálou teplotu. V porovnání s jinými materiály trvá mnohem déle, než pocítíte chlad nebo horko.

Merino vlnu vybíráme v nejvyšší kvalitě, a tak v kombinaci se zimním softshellem jde o jedinečné zimní capáčky, které nikde jinde nenajdete. Capáčky mají nepromokavou membránu proti dešti i sněhovým vločkám. Díky suchým zipům se také skvěle přizpůsobí velikosti lýtka vašeho miminka. Pohodlí je tak jednoznačně zajištěno.

Tak na co ještě čekáte? Vyberte svému miminku z našich unikátních zimních capáčků.

Sledujte nás také na Instagramu a Facebooku.