Kalhotková plenka AKSAMITKA NOVOROZENECKÁ, Český les, suchý zip

Kód: 2475
Značka: Little Lil
439 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plenka i pro drobná pro novorozená miminka od 2 kg s heboučkým aksamitem Vás na první dotek nadchne svoji hebkostí. Hned, jakmile budete plenku pro svůj maličký poklad držet v ruce, už nikdy se nebudete chtít vrátit k jinému materiálu - BAMBUSOVÝ AKSAMIT na vnitřní dotykové straně Vás naprosto dostane.

Savost plenky můžete přizpůsobit potřebám Vašeho miminka jednoduchým nacvaknutím savé vkládací pleny, která je ušitá ze 2 vrstev bambusového froté a její dotykovou stranu tvoří 3. vrstva - bambusový aksamit.

Savou plenu nacvaknete pomocí patentku, který je z pohledové strany schovaný a nebude hrozit, že Vaše miminko otlačí a plenka mu bude nepohodlná. Savá plenka je v ceně.

Při vývoji střihu novorozenecké plenky jsme nezanedbali ani anatomickou funkčnost. To, že správný střih plenky přispívá ke zdravému tělesnému vývoji miminka je bez debaty a bohužel se i v dnešní době můžeme setkat s tím, že spousta látkových plenek tuto potřebu nerespektuje. A pro nás, stejně jako pro Vás, maminky, je to priorita číslo jedna. Proto je plenka konstruována tak, aby neměla příliš široká zapínací ouška a měla správné vykrojení kolem nožiček. Plenka při nasazení nesmí přesahovat přes stehýnka a tím omezovat pohyb kyčlí. 

 

Ruku v ruce se správným střihem plenky jde u nás i pohodlí Vašeho miminka. Proto jednu z vnitřních savých vrstev přišíváme v podobě tzv. "piškotu". Tento způsob šití kalhotkových plen je pro plenky Little Lil typický a je u maminek velmi oblíbený. Docílíme tím toho, že plenka není zbytečně objemná a zároveň je výborně savá v místech, kde je to potřeba. Miminko tak nemusí při svém pohybu překonávat velký balík na zadečku a navíc u novorozených miminek plenka nezvedá zadeček zbytečně vysoko (jako je tomu u jiných naducaných plen) a tím může zamezit nechtěnému ublinkávání v poloze v leže.

 

 

Vykrojení přední vrchní strany plenky dává prostor pro správné zahojení pupečního pahýlu u čerstvě narozených miminek.

Kalhotková plenka není nepropustná, proto je třeba přes ni obléct svrchní kalhotky.

 

Velikost:

2 - 6 kg dle proporcí dítěte

Údržba:

Před prvním použitím plenku vyperte. Pro dosažení optimální savosti plenky jsou vhodná 2-3 vyprání. Před každým dalším praním odepněte z pleny savé jádro a zapněte suché zipy do protikusů (zabráníte tím odírání svrchní vrstvy plenky a prodloužíte životnost suchých zipů). Použité plenky skladujte na sucho.

Nepoužívat avivážní prostředky. Nepoužívat bělidla.

 

Složení:

Plenka: Vnější vrstva: 95 % bavlna, 5 % elastan
            Střední vrstvy: 100 % bavlna (bio)
            Vnitřní vrstva aksamit: 70 % viskóza (bambus), 28 % bavlna, 2 % polyester

Savé jádro: Aksamit: 70 % viskóza (bambus), 28 % bavlna, 2 % polyester
Vnitřní absorber: 100 % polyester
Froté vnější strana: 85 % viskóza (bambus), 15 % polyester

 

TIP: Použijte mezi savé jádro a zadeček dítěte separační plenu. Při velké potřebě stačí obsah vyklepnout do toalety a vyměnit jen separační plenu bez nutnosti prát celý komplet.

 

 

Všechny použité materiály jsou atestované pro použití pro děti do 3 let.

 

Navrženo a ušito na Vysočině