Neprůstřelný rostoucí bryndák - BAREVNÉ PROUŽKY

Kód: 1999
199 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

S mokrými bodyčky a nekonečným převlékáním Vašeho miminka či batolete Vám jednou provždy pomůže náš neprůstřelný bryndáček, který je jediný svého druhu na českém trhu!

Nepropustných bryndáčků sice najdete celou řadu, my jsme však ještě o krok napřed a bryndáček jsme vychytali k dokonalosti přidáním savého materiálu navíc do středu bryndáčku. Nejen tedy, že díky svrchní vrstvě krásně vypadá a můžete jej sladit dle svého vkusu a stylu Vašeho miminka, má také střední savou vrstvu, která ihned vtáhne tekutinu dovnitř a tím zabraňuje dalšímu rozlévání tekutiny po ploše bryndáčku i mimo něj - tuhle dokonalou práci vykonává přírodní bambusové froté skryté uvnitř bryndáčku. Spodní vrstvu tvoří další materiál - bavlněné froté, které je příjemné na dotyk a navíc je z rubu pogumované a tím pádem nepropustí ani kapku na oblečení. I přesto, že je bryndáček složen ze 3 vrstev materiálu, není hutný a nevytváří tlustou nepohodlnou vrstvu okolo drobného dětského krčku. 


3 CHYTŘE SLOŽENÉ VRSTVY MATERIÁLU:
1. DESIGNOVÝ ÚPLET, KTERÝ DOLADÍ STYL VAŠEHO MIMINKA,
2. EXTRA SAVÉ BAMBUSOVÉ FROTÉ UVNITŘ,
3. HEBKÉ BAVLNĚNÉ FROTÉ NA SPODNÍ STRANĚ, S POGUMOVANOU NEPROPUSTNOU VRSTVOU

 

DÍKY NASTAVITELNÉ VELIKOSTI SE JEDNODUŠE PŘIZPŮSOBÍ JAK NEJMENŠÍM MIMINKŮM, KTERÁ TRÁPÍ UBLINKÁVÁNÍ, TAK VĚTŠÍM DĚTEM, KTERÝM CHRÁNÍ OBLEČENÍ PŘED TĚŽKO VYPRATELNÝMI SKVRNAMI OD DĚTSKÝCH PŘÍKRMŮ. ZACHRÁNÍ BATOLE I PŘED MOKRÝM OBLEČENÍM PŘI PRVNÍCH POKUSECH O PITÍ Z HRNÍČKU. DÍKY REGULACI VELIKOSTI BRYNDÁK PŘESNĚ OBEJME KRČEK DÍTĚTE A NEVZNIKNE ŽÁDNÁ MEZERA, KTEROU BY POBRYNDÁNÍ PROTÉKALO POD BRADOU NA KRK A OBLEČENÍ.

ZAPÍNÁNÍ JE UMÍSTĚNO NA BOKU, NIKOLIV ZA KRKEM. TO VÁM USNADNÍ MSNIPULACI PŘI ZAPÍNÁNÍ A ZVYŠUJE POHODLÍ VAŠEHO MIMINKA, KTERÉ ZA KRKEM NIC NETLAČÍ

...ROSTE SPOLU S DÍTĚTEM - OD MIMINKA V PEŘINCE AŽ PO BATOLE V JÍDELNÍ ŽIDLIČCE

 

Údržba:

Používání avivážních prostředků snižuje savost výrobku. Nežehlete přes patentky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: