Proč plenky Little Lil?

České látkové plenky s duší - každá je originál. Pro holčičky i chlapečky. Pečlivě vybíráme kvaltní materiály, které mají Bez názvu94698vysokou životnost, přitom však zůstávají hebké a udržují si vlastnosti, díky kterým je používáme. Krásné vzory jsou pak právě tím detailem, který vás nadchne. :)

...a také látkové ubrousky, odličovací tamponky, vkládací pleny - jen to nejjemnější a super savé froté!      

TIP: Jedině u nás najdete plenky s vyhledávaným bambusovým aksamitem (na dotyk jeden z nejjemnějších materiálů na dětské plenky), který rozhodně stojí za vyzkoušení!

 

Na plenky i jádra mám vlastní rýsované střihy, které byly mnohokrát upravovány postupem času, kdy jsem je testovala a látkovala (a stále látkuji) v nich svoje vlastní dítě. Některé detaily plenek jsou doladěny i dle zkušeností zákaznic. Výsledkem je, že se k vám dostane unikátní plenka a žádná kopie jiné značky!

Volím kvalitní materiály, které snesou časté praní a denní používání. Již při výrobě počítám s tím, že plenka má posloužit vašemu miminku celé plenkovací období, případně druhému dítku (nebo posloužit další mamince, pokud je po odplenkování pošlete dál). Pokud by se přeci jenom objevila nějaká závada, řeším tuto situaci se zákazníkem ihned a společně se snažíme dobrat vyhovujíímu řešení.

Plenky jsou šikovně navrženy tak, že velikostí sednou drobnému novorozenci i dítku na konci plenkovacího období (3-15 kg, dle tělesných proporcí dítěte). Mezi nožičkama jsou štíhlého střihu, takže neomezují v pohybu. Na rozdíl od většiny jiných značek nedělají velký zadeček.

V sučasné době také jako jedna z mála českých výrobců nabízím kapsové pleny s vnitřní kapsou z bambusového aksamitu. Jedná se o přírodní materiál s nízkým vlasem (strukturou je hodně podobný syntetickému novorozeneckému plyši, který známe třeba z miminkovských dupaček) o vysoké gramáži (nemá tendenci řídnout oproti levnější, nízkogramážní variantě) a ve složení 60% bambus, 40% BIO bavlna. Je krásně savý a v kontaktu s dětskou pokožkou velice hebký a příjemný. Je přirozeně antiseptický a antialergenní, což z něj dělá ideální materiál na výrobu dětské látkové plenky. Vydrží časté praní a nemá tendenci hrubnout ani tuhnout.

To bylo jen několik málo důvodů. Věřím, že další už objevíte sami! :) 

 

Proč jsou plenky Little Lil u maminek tak oblíbené?

 

  • Unikátně navržený střih, který padne nejmenším miminkům (od cca 3 kg) i větším dětem (do cca 15 kg)
  • Štíhlý tvar plenky mezi nožičkama neomezuje v pohybu
  • Jemné gumičky kolem nožiček nezpůsobují nepříjemné otlaky, díky gumičkám na zádíčkách (u kapsových plen i kolem bříška) plenka perfektně padne a přizpůsobí se
  • Prostorný vstup do kapsy zajištěn dvěma gumičkami (kapsová plena)
  • Jádro navržené tak, aby ideálně vyplnilo kapsu (kapsová plena)
  • Použity kvalitní materiály atestované pro děti do 3 let
  • Holčičí, klučičí i univerzální vzory

 

 

 

 
    

 jednorožci new3jednorožci new4jednorožci new5

jednorožci new6

Záznamy nebyly nalezeny...