Proč plenky Little Lil?

12 duvodu 

Ručně šité české látkové plenky  pro holčičky i chlapečky. Používáme osvědčené materiály (většina z nich je vyrobená v české republice),Bez názvu94698 které mají vysokou životnost, přitom však zůstávají hebké a udržují si vlastnosti, které pro plenky potřebujeme. Třešničkou na dortu jsou vzory vybírané tak, aby se trefily do vkusu každé maminky a slušely jejímu miminku.

 Kromě různých druhů plen u nás najdete také látkové ubrousky, odličovací tamponky, savá jádra, nepropustné pytle na plenky a látkové vložky a mnoho dalšího.

Plenky jsou šikovně navrženy tak, že velikostí sednou drobnému novorozenci i dítku na konci plenkovacího období (3-15 kg, dle tělesných proporcí dítěte). Mezi nožičkama jsou štíhlého střihu, takže neomezují v pohybu. Na rozdíl od většiny jiných značek nedělají velký zadeček (pokud sáhnete po našich savých jádrech PADs, máte úplně vyhráno :).

V současné době také jako jedni z mála českých výrobců nabízíme kapsové pleny s bambusovým aksamitem. O bambusovém aksamitu jsme psali ZDE.

 

"Na plenky i jádra mám vlastní střihy, které byly mnohokrát upravovány postupem času, kdy jsem je testovala, látkovala (a stále látkuji) v nich svoje vlastní dítě. Některé detaily plenek jsou doladěny i na základě zkušeností zákaznic. Výsledkem je, že se k vám dostane NAŠE plenka, v žádném případě nekopírujeme plenky jiných značek (ani na přání).

Volím kvalitní materiály, které snesou časté praní a denní používání. Dodavatele materiálů pro svoje plenky vybírám sama, většinou po předchozích dobrých zkušenostech. Dávám přednost českým výrobům textilií (zvlášt přírodní materiály a úplety). 

Už během výroby počítám s tím, že plenka má vydržet Vašemu miminku celé plenkovací období, případně druhému dítku (nebo posloužit další mamince, pokud je prodáte dál). Pokud by se objevil nějaký problém, řeším s Vámi tuto situaci ihned a společně se snažíme dobrat vyhovujíímu řešení. Spokojený zákazník je u mě vždy na prvním místě. Jako maminka sama dobře vím, že každá máma chce dát svému miminku to nejlepší a s tím je spojena také bezchybná kvalita, snadné použití a v první řadě komfort miminka v plence.

Šití plenek mi dělá radost a šiji je s láskou. Věřím, že na výsledku je to poznat a doufám, že budou stejnou radost dělat i Vám doma."

podpis 

 

 

  

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...