Separační plena fleece

Kód: 285
Značka: Little Lil
16 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Zvyšuje pohodlí miminka, usnadňuje údržbu pleny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Separační vložky jsou doplňky k látkování, které některé maminky považují za zbytečné, jiné na ně nedají dopustit a pochvalují si, jak jim jejich použití usnadní práci s údržbou plen. Separační vložku umisťujeme do přímého kontaktu se zadečkem dítěte a má hned několik funkcí:

 

  • Vytváří stay dry vrstvu - výborný doplněk do plen s přírodní dotykovou vrstvou, nebo tam, kde by se jinak savé jádro dotýkalo zadečku dítěte. Hlavní funkcí je odvedení vlhkosti k jádru pleny, na dotyk však zůstává zadeček v suchu, protože separační vložka tekutinu nenasákne, ale pouze pustí dále. Výhodné zajména u novorozenců, kojenců a mladších batolat - miminko nemá pocit vlhké pleny
  • Usnadňuje údržbu plen - opět zvláště v případě menších miminek, které ještě nemají tuhou stolici. Já osobně jsem separační vložky používala do všech typů látkových plen, protože je rozhodně lepší přemáchnout v ruce separační plenu od stolice, než to samé dělat s celou plenou/ savým jádrem/  látkovým čtvercem (nehledě na to, že přepíráním v ruce a mácháním hodně trpí hlavně plenky s PUL zátěrem a snižuje se jejich životnost). Pevnou stolici větších dětí ze separační vložky jednoduše vyklepnete do toalety.
  • Nevytváří zbytečný odpad narozdíl od separačních plen na jedno použití
  • Extrémně rychle schnou

 

Cena uvedena za 1 kus. Barvy separačních vložek jsou vybírány náhodně.

Údržba:

 

Složení:

100% polyester

 

Navrženo a ušito na Vysočině.

 

Všechny použité materiály jsou atestované pro použití pro děti do 3 let.